Tło strony

Top 10 zwariowanych atrakcji na imprezy plenerowe

Najlepsze zabawy plenerowe

Termin organizowanego przez Ciebie eventu zbliża się nieubłaganie, ale wciąż nie masz pomysłu na jego urozmaicenie? Przede wszystkim zadbaj o niezapomnianą, aktywną rozrywkę dla swych gości. To pierwszy i najważniejszy krok do udanego wydarzenia!

Specjalnie dla Was wybraliśmy z naszego asortymentu najpopularniejsze rozrywki na wszelkiej maści wydarzenia – od spotkań firmowych, przez festyny i pikniki rodzinne, aż po inne uroczystości. Siedzicie wygodnie? Oto top 10 zwariowanych atrakcji na imprezy plenerowe.


1. Gra o tron

A właściwie na tronach. Pierwsza zabawa plenerowa na tej liście to wyścig na nietypowych bolidach – Wyścigowych Klozetach. Wyposażone w niewielkie kółka i kierownice te niecodzienne pojazdy śmigają z prędkością 18 km/h. Powoli? Może w porównaniu z samochodem! Spróbuj jednak pościgać się z innymi graczami w specjalnym dmuchanym torze – na pewno zmienisz zdanie. A kto wie, może uda Ci się pierwszemu dojechać do mety? Najlepsi z najlepszych otrzymają prawo jazdy na klozet. Tylko lepiej nie legitymujcie się nim na kontroli drogowej 😉

Wyścigowe klozety

2. Łapanie byka za rogi

Byk rodeo

Byku, byku pokaż rogi! Dam ci sera na pierogi… wróć. Nie będziemy tutaj wspominać dziecinnej wyliczanki, chodzi o prawdziwie bycze rodeo. Śmiałkowie mają tutaj jedno zadanie – wskoczyć na grzbiet nieokiełznanej bestii i utrzymać się na nim możliwie najdłużej. Zwierz jest jednak wyjątkowo niepokorny – bądź pewien, że nie przestanie wierzgać, dopóki nie znajdziesz się na ziemi. A właściwie na miękkiej, bezpiecznej podusze. Czy w tej zabawie może ucierpieć niewinne zwierze? Bez obaw – bykowi grozi co najwyżej brak prądu! I chociaż Byk Rodeo jest mechanicznym symulatorem, to frajda jaką daje dosiadającym go kowbojom, jest jak najbardziej prawdziwa. Dla najlepszych jedyna w swoim rodzaju Licencja na ujeżdżanie!


3. Pędzić na łeb, na szyję!

Czy Wy też zastanawialiście się kiedyś, jak to jest z gryzoniami, że tyle radości daje im bieganie w zabawkowym kółku? Macie okazję się przekonać na własnej skórze (Nie, nie zamkniemy Was w klatkach dla chomików)! Mowa o kuli sferycznej Zorbing. To wielka, nadmuchiwana kula – do środka której trafiają uczestnicy wyścigu. Co później? Później należy dotoczyć się do mety przed innymi graczami. Czy rozrywka ta jest bezpieczna? Bez obaw! Przełamać można tutaj tylko lody między uczestnikami, kończynom nic nie grozi. Kula Zorbing to świetna rozrywka na każdą zabawę na otwartym powietrzu.

Dmuchana kula sferyczna zorbing

4. Słoneczny patrol

Mechaniczny symulator surfingu

Mamy wśród czytelników miłośników sportów wodnych? Albo snowboardu? Ten akapit dedykujemy właśnie Wam! Mechaniczny symulator surfingu to popularna sportowa gra dla dorosłych. Wsiądź na deskę symulującą warunki panujące na wzburzonym morzu i utrzymaj się na niej tak długo, jak będziesz umiał. Będziesz musiał pokonać nie tylko swych kolegów… ale przede wszystkim swoje własne ograniczenia. Rozrywka ta świetnie nada się na imprezę o wodnym motywie przewodnim. I do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych na ratowników wodnych. Dla najlepszych śmiałków do zdobycia Patent surfera!


5. Wspinając się ku niebu

Kolejnym pomysłem na urozmaicenie imprezy jest dmuchana ścianka wspinaczkowa. Rozrywka stara jak świat i wciąż ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest coś niezwykłego w idei wspinaczki. Mozolne pięcie się do góry, szukanie uchwytów na ręce i zbliżanie się krok po kroku do majaczącego w górze celu… A wreszcie szczyt! Kto zdoła wspiąć się na naszą 9 metrową ściankę wspinaczkową, ma powody do dumy. Tym bardziej jeśli zdoła również wyprzedzić rywala wspinającego się po drugiej stronie. Ale uwaga! Osoby bujające z głową w obłokach muszą się skupić. W końcu szybowanie w dół jest o wiele szybsze niż wędrówka do góry. Spokojnie, będzie Was asekurować nasza profesjonalna obsługa!

Dmuchana ścianka wspinaczkowa

6. Gdzie Byk tam i Krowa

Krowa do dojenia

Jeżeli spodobał Ci się Byk Rodeo, to warto wybrać również jego mechaniczną samicę! Krowa do Dojenia jest zdecydowanie spokojniejszą rozrywką, jednak dostarcza nie mniej emocji. Zasady są proste. W szranki stają wszyscy chętni na zdobycie Dyplomu Dojarza. Zadanie? Wydoić jak najwięcej mleka w jak najkrótszym czasie! To dobry wybór na właściwie każdy event w plenerze. Krowa do Dojenia bawi nie tylko dorosłych, ale również najmłodszych! Nie ma tu żadnych ograniczeń wiekowych.


7. Biegnij farmerze, biegnij!

Farmera mogą do biegu zmusić tylko dwie rzeczy. Pierwszą jest rozwścieczony byk, drugą – zdrowa dawka rywalizacji. Uczestnicy tej zabawnej gry na imprezę dzielą się na trzyosobowe drużyny ścigające się w eleganckich Gaciach Farmera. Szkopuł w tym, że każda drużyna otrzymuje tylko jedną parę! Spodnie te są co prawda trzyosobowe, ale mają tylko cztery nogawki! Łatwo możecie sobie wyobrazić chaos, jaki powstaje tuż po rozpoczęciu wyścigu! Wygra ta drużyna, która szybciej nauczy się lepiej współpracować.

Bieg w gaciach farmera

8. Tor przeszkód Krokodyl Połykacz

Dmuchany tor przeszkód Krokodyl Połykacz

A co jeśli potrzebujesz pomysłowej zabawy dla dzieci? Bez obaw! Krokodyl Połykacz to atrakcja, dzięki której każda dziecięca impreza będzie udana! Szkraby zostają rzucone na pożarcie dmuchanego krokodyla. A właściwie same rzucają się prosto w wyszczerzoną paszczę! Bo w środku czeka na nie tor przeszkód pełen wyzwań i zabawy – a nawet mini zjeżdżalnia. Uwaga! Zabawa ta jest niepokojąco wciągająca!


9. Zamek do skakania Chatka z Piernika

Pamiętacie jeszcze, ile frajdy dawało skakanie w dmuchanym zamku? Nie? Świetnym środkiem na odświeżenie pamięci będzie zabranie dzieci do Chatki z Piernika! Zaręczamy, że żadnego urwisa nie trzeba będzie zachęcać dwa razy do wskoczenia do środka tego bajkowego zamku. A rodzice będą mogli w tym czasie na chwilę odetchnąć… albo sami rozerwać się w rywalizacji na jednej z wymienionych rozrywek!

Zamek do skakania Chatka z Piernika

10. Zjeżdżalnia Tęczowy Las

Dmuchana zjeżdżalnia Tęczowy Las

Dmuchane trio zamyka dmuchana zjeżdżalnia „Tęczowy Las”. Absolutny mus na każdej imprezie dla dzieciaków! Czasem nie trzeba wymyślnych pomysłów na zabawę, a najwięcej rozrywki dają najprostsze z nich. Podobnie jak zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie również są oblegane przez spragnione wrażeń młodsze i starsze dzieciaki. Zastanawiasz się, jaką niespodziankę przygotować dla dzieci na imprezę? Dmuchana zjeżdżalnia nada się świetnie na każdą okazję.


Wiecie już, jakie atrakcje znajdą się na Waszej imprezie w plenerze? Nasze pomysły na tym się nie kończą! Zachęcamy do zapoznania się z całą resztą równie pomysłowych rozrywek w naszej ofercie. A jeśli masz problem ze zdecydowaniem się – skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.