Tło strony

Zabawy na imprezę firmową

atrakcje na zabawę firmową

Przeciętny człowiek w trakcie swojego życia spędza około 12 lat w pracy. Dwanaście lat u boku naszych współpracowników, szefa, lecz czy tak naprawdę potrafimy powiedzieć, że dobrze ich znamy?
Z pewnością integracji całego zespołu sprzyjają wspólne aktywności, w tym, na przykład, atrakcje na imprezach firmowych. Jak można je urozmaicić, aby móc poznać się wzajemnie jeszcze lepiej?

Zabawy na imprezę firmową

Impreza firmowa to tak specyficzny rodzaj spotkania towarzyskiego, że często wiąże się on z dodatkowym stresem czy nawet strachem przed popełnieniem kompromitującej gafy. Jednak ten czas ma również swoje zalety – jest to z pewnością okazja do nawiązania głębszych relacji, do poznania współpracowników, do integracji między osobami pracującymi w różnych działach jednej firmy. Organizacja takiej imprezy to nie lada wyzwanie, bowiem należy urozmaicić ją tak, by wszyscy, szef i pracownicy, byli zadowoleni. A urozmaicić ją można, poza pysznym jedzeniem i dobrą lokalizacją, wieloma dostępnymi na rynku atrakcjami i gadżetami. Jakie zatem rozrywki na zabawę firmową wybrać? Dobre pytanie, bo wybór jest naprawdę szeroki.

Moc atrakcji na imprezie firmowej

Najbardziej efektownymi i popularnymi zabawami na imprezie firmowej (nie tylko dla mężczyzn)są symulatory, które przenoszą nas do innego świata. W jednej chwili możemy usiąść w wagoniku szalonego, rozpędzonego roller costera, wsiąść za kierownicę samochodu wyścigowego czy urządzić sobie z kolegą z „biurka obok”, a może i z samym szefem, wyścigi motocyklowe. Adrenalina i niesamowite emocje gwarantowane!

Dla fanów Dzikiego Zachodu największą gratką będzie kultowy i nieokiełzany Byk Rodeo – dla najwytrwalszych do zdobycia upragniona licencja na ujeżdżanie. Natomiast dla tych, którzy po pracy najlepiej odpoczywają grając w „strzelanki”, idealną zabawą na imprezie firmowej może okazać się strzelnica laserowa – bogactwo oferowanych programów pozwala poczuć się zarówno jak zawodowy snajper, jak i myśliwy.

A czym najbardziej egzotycznym mógłby zaskoczyć nas na firmowej imprezie nasz stateczny i obowiązkowy szef? Z pewnością mogłyby to być wyścigowe klozety, które rozpędzają się do 18 km/h i mkną po specjalnym dmuchanym torze. Takie wyścigi z szefostwem stałyby się z pewnością kultową historią opowiadaną latami. Takiej atrakcji nie da się zapomnieć, a samego wyścigu nie warto przegrać!

Byk Rodeo

Gry dla aktywnych na zabawę firmową

Zawody w strzelaniu z łuku do specjalnych tarcz to strzał w dziesiątkę na każdym evencie firmowym. Piękno tej zabawy polega na jej prostocie. Tarcza jest okrągła, a strzały są dwie (tak naprawdę to więcej). Kiedyś umiejętne posługiwanie się łukiem oznaczało, że było się w stanie wyżywić rodzinę. Dziś jest to już po prostu świetna rywalizacja.

Jeśli jednak szukasz bardziej szalonej zabawy na imprezę firmową, to dobrym wyborem będzie kula sferyczna zorbing. Zamień swój boks w biurze na wnętrze tego dmuchańca i pozwól się porwać grawitacji. Stań w szranki z kolegą z pracy – kto wie, może ten milczek z działu IT okaże się prawdziwym mistrzem wyścigów w kuli?

Dla odpoczynku od tych wszystkich aktywnych rozrywek, na zabawę firmową polecamy również… warcaby. Ale nie takie zwykłe! Wielkie warcaby to plansza o wielkości, to nie bagatela, 3 na 3 metry. Sprawdźcie w praktyce, jak wyglądają Wasze umiejętności planowania i strategicznego myślenia.

Rywalizacja strzelnica łuki
Kula zorbing 3,2m średnicy
Wielkie warcaby

Niecodzienne zagrywki i elektroniczne rozrywki

Zacznijmy klasycznie – stół do piłkarzyków. Nie bez powodu piłka nożna cieszy się w Polsce tak wielką popularnością. W tym wypadku nie trzeba jednak być Lewandowskim, żeby świetnie się bawić. Wystarczy sprawdzić swe siły na jednym z automatów. Zadbaj o więcej takich urządzeń i przeprowadź wielkie mistrzostwa dla wszystkich zawodników Twojej firmy.

Z kolei fanom jednośladów bardziej spodoba się pewnie symulator wideo jazdy na motocyklu. Wypuść na żer w kontrolowanych warunkach drzemiącego w sobie demona prędkości. Czy to już koniec listy rozrywek na zabawę firmową? Oczywiście, że nie! Chwyć w dłonie wielki młot-siłomierz i uderz z całej siły w kowadło automatu. Kto wie, może nie tylko zostaniesz najsilniejszą osobą w swojej firmie, być może uda Ci się również pobić nasz niedościgniony rekord!

automaty silomierze mlot