Tło strony

Zabawy integracyjne na imprezę firmową

zabawy integracyjne dla pracowników

Firmowa impreza motywacyjna bez starannie dobranych, ciekawych zabaw integracyjnych może z niezapomnianego wydarzenia bardzo łatwo zamienić się w kolejne nudne spotkanie, na którym po prostu wypada się pojawić. Tylko czy marnowanie czasu i pieniędzy na organizację takiej „imprezy integracyjnej” ma w ogóle sens? Zdecydowanie nie.

Dobra impreza integracyjna powinna być właściwie zorganizowana i przemyślana. Należy dobrać wyjątkowe atrakcje integracyjne. Pisząc „wyjątkowe” nie mamy na myśli suto zakrapianej alkoholem imprezy, tylko event pełen aktywnych rozrywek oraz zdrowego współzawodnictwa na świeżym powietrzu.

Zalety zabaw integracyjnych dla dorosłych

atrakcje na imprezę firmową

Podstawowym celem każdej imprezy pracowniczej jest integracja pracowników firmy. W końcu ludzie Ci współpracują ze sobą 8 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu. To, jakie będą panowały między nimi relacje, ma bardzo duży wpływ na ich efektywność oraz umiejętności pracy w zespole. Nawet do nudnej pracy będziemy przychodzić zmotywowani, jeśli zamiast obojętnych Kowalskich z okolicznych boksów, będą tam na nas czekać nasi koledzy i koleżanki. Zgrany zespół będzie działał jak jeden wielki mechanizm, w którym idealne współgranie wszystkich jego elementów pozwoli osiągać efekty nieosiągalne przez pracę indywidualnych osób.

Czy jedynym celem eventu integracyjnego jest zgranie zespołu? Nie! To również świetna okazja do promowania wśród pracowników kultury i panujących w firmie niepisanych zasad. To możliwość zbudowania jednolitej społeczności, którą będzie łączyć coś więcej niż logo na firmowych długopisach czy kubkach.

Pozostaje tylko zadać sobie pytanie: „Jakie wybrać atrakcje na imprezę firmową?„. A odpowiedź nie jest wbrew pozorom prosta, gdyż w wymyślaniu sposobów na przyjemne spędzanie czasu ogranicza nas właściwie wyłącznie wyobraźnia. Dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Was zestawienie najpopularniejszych pakietów zabaw dla dorosłych na imprezy i na integrację firmową.

Sportowe rozrywki integracyjne

Sportowy Ubaw to zestaw wybierany najczęściej przez miłośników aktywnego spędzania czasu, dla których nieodłącznym elementem zacieśniania relacji w zespole jest rywalizacja. I nie chodzi tu o korporacyjny „wyścig szczurów„, ale utrzymaną w duchu sportowego współzawodnictwa zabawę integracyjną. Co wchodzi w skład tego pakietu? Zabawy ruchowe dla dorosłych w wydaniu sportowym.

  • Dmuchana ściana wspinaczkowa – postaw obok siebie dwóch pracowników (lub samemu wyzwij kogoś na pojedynek) i sprawdź, który z nich jako pierwszy zdobędzie szczyt tej ośmiometrowej ściany wspinaczkowej!
  • Mechaniczny symulator surfingu – świetna alternatywa wobec siedzenia w dusznym biurze, maszyna ta pozwoli jakoś przetrwać wszelkie taski i deadlajny i chociaż na chwilę oderwać się od codzienności. Zadaniem zawodnika jest jak najdłuższe utrzymanie równowagi na desce surfingowej symulującej warunki panujące na wzburzonym morzu;
  • Kula sferyczna Zorbing – wciąż zadziwia nas, ile frajdy daje możliwość ścigania się w środku takiej kuli (zwłaszcza gdy możemy staczać się z górki). Pozostaje tylko doświadczyć tego na własnej skórze i ocenić samemu.

dmuchana ścianka wspinaczkowasymulator surfingukula sferyczna zorbing

Nigdy nie jest zbyt wczas na Ubaw Na Czas

Co może dodatkowo zmotywować pracowników do pokazania, na co ich stać? To wyścig – nie tylko z kolegami z pracy, ale również z samym sobą i ze swoimi słabościami. W ramach pakietu Ubaw Na Czas przygotowaliśmy takie atrakcje jak:

  • Byk rodeo – ta zabawa polega dokładnie na tym, na co wskazuje jego nazwa. Śmiałkowie kolejno dosiadają dzikiego byka i starają się możliwie najdłużej utrzymać w jego siodle. Wygrywa ten, kto odpadnie jako ostatni!
  • Wyścigowe klozety – ponoć najlepsze pomysły przychodzą nam do głowy w toalecie. A co jeżeli toaleta jest pędzącym nawet 18 km/h pojazdem, na którym ścigasz się z innymi rajdowcami na specjalnym torze wyścigowym? Dawka adrenaliny i emocji gwarantowane;
  • Sztuczna krowa do dojenia – po co doić swoich pracowników, skoro można naszą krowę do dojenia… Sprawdź, kto w ograniczonym czasie będzie w stanie zdobyć jak najwięcej mleka. Nagrodą oprócz satysfakcji będzie imienny Dyplom Dojarza.

byk rodeowyścigowe klozetykrowa do dojenia

Moc rozrywek na imprezie firmowej

I na koniec zestaw Ubaw Siłacza, dzięki któremu łatwo sprawdzimy, z którymi kolegami z pracy lepiej będzie utrzymywać jak najlepsze relacje. Oprócz wspomnianego już wcześniej Byka Rodeo, do wyboru jest jeden z trzech siłomierzy:

  • Bokser siłomierz – pozwala na sprawdzenie siły swego ciosu. Uderz jak najmocniej w bokserską gruchę, a może oprócz współpracowników pobijesz też niezwykle wysoki rekord!
  • Kopacz siłomierz – ta maszyna z kolei sprawdzi, kto z Was ma największe zadatki na piłkarza. Kopnij z całej siły piłkę i sprawdź, jaki wynik pokaże elektroniczny wyświetlacz;
  • Młot siłomierz – gdy ręka i noga to za mało, przetestuj siłę mięśni całego swojego ciała. Weź gumowy młot, zamachnij się i uderz w kowadło automatu. Bez obaw, nie zrobisz sobie krzywdy, a i kowadła nie zniszczysz.

bokser siłomierzkopacz siłomierzmłot siłomierz

Wciąż nie jesteś pewien, na co się zdecydować? Zapraszamy się do zapoznania z pełną ofertą naszych zestawów rozrywek na imprezę firmową oraz do przejrzenia listy poszczególnych zabaw integracyjnych dla dorosłych na imprezy firmowe. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zorganizować prawdziwie niezapomnianą imprezę firmową.