Tło strony

Wynajem dmuchańców

Wynajem dmuchańców

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy, lecz nie za bardzo masz pomysł na organizację tej wyjątkowej chwili? Być może szukasz atrakcji na organizowaną imprezę firmową? Odpowiedzią na te pytania jest wynajem dmuchańców. Dmuchańce Ale Ubaw to niezapomniana rozrywka dla każdego.

Dmuchańce na wynajem - Główny punkt zabaw dzieci

Proponujemy Wam cały szereg urozmaiconych niespodzianek, które dostarczą radochy zarówno tym najmłodszym jak i nieco starszym dzieciom. Niecodzienną przygodę przeżyje każdy śmiałek, który wkroczy wprost w wyszczerzoną paszczę dmuchanego krokodyla. W środku dziecię będzie miało do pokonania tor przeszkód… a właściwie atrakcji. Niejeden podróżnik zapominał o swoim celu, gdy dotarł do basenu z kulkami. A jeśli już mowa o kulkach… to posiadamy również osobne, większe urządzenie pełne różnokolorowych piłeczek. Taka odskocznia od codzienności to świetne rozwiązanie na przyjęcia – zarówno dla pociech jak i rodziców. Dzieci mogą bez ograniczeń wybawić się, a Ty możesz przez ten czas się odprężyć i cieszyć chwilą spokoju i wytchnienia. Koniec z niesfornymi urwisami biegającymi po całym domu i okolicy – pod okiem naszego cierpliwego opiekuna dzieci pozbywają się nadmiaru swojej energii w całkowicie nieszkodliwy sposób.

Dmuchańce wynajem - Suchy basen z piłkami
Dmuchańce na wynajem - krokodyl tunel

Wszyscy kochamy dmuchańce

A może Twój potomek ma w sobie duszę wojownika? Wieczne psoty i igraszki dają Ci się powoli we znaki? Zastanów się nad właściwym ukierunkowaniem tej niespożytej energii – naszą sprawdzoną odpowiedzią jest wypożyczenie dmuchańca – ringu! Odjazd dla każdego urwisa, który ma okazję stanąć w szranki z towarzyszem młodzieńczych zabaw lub też z rodzeństwem. Jest to zabawa całkowicie bezpieczna – każdy zawodnik ubierany jest w specjalny ochraniacz na głowę i dostaje wielkie rękawice bokserskie. Dla sympatyków kultury antycznej czy też dzielnych gladiatorów najlepszym urozmaiceniem zabawy będzie nasze dmuchane koloseum. Gra przeznaczona nie tylko dla dzieci – świetnie nada się też na zacieśnianie więzi z kolegami z pracy. Ale uwaga! Nie ręczymy za konsekwencje pokonania swojego szefa na arenie

Wypożyczenie dmuchańców - ring boxerski
Wynajmowanie dmuchańców - Dmuchane Colloseum

Radość dla każdego - Dmuchańce na wynajem

Dmuchana kula sferyczna Zorbing to uciecha zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wejdź do środka, postaw swe pierwsze kroki a samemu przekonasz się, dlaczego daje to tyle frajdy! A jeśli płaska przestrzeń Ci nie wystarcza, spróbuj swoich sił na jakimś wzniesieniu. Grawitacja nam niestraszna, gdy jesteśmy odpowiednio zabezpieczeni. Zamiast hasania w kuli lub skakania na dmuchanych zamkach wolisz się wspinać? W takim wypadku pewnie chętnie zmierzysz się z naszą dziewięciometrową dmuchaną ścianką wspinaczkową. Pod czujnym okiem naszej obsługi zdobądź szczyt prędzej od drugiego zawodnika. Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy bramkę celnościową – dmuchaniec, dzięki któremu przetestujesz swoją celność i technikę. Przekonajcie się, kto w Waszym zespole jest najlepszym snajperem

Dmuchańce wypożyczenie - Ścianka wspinaczkowa
Dmuchańce na wypożyczenie - kula sferyczna zorbing

Wynajem dmuchańców Ale Ubaw

To tylko część spośród naszych wielu dmuchanych atrakcji. Nie jesteś pewien, co będzie najlepsze w Twoim wypadku? Skontaktuj się z Nami, a chętnie pomożemy wybrać najlepsze dla Ciebie urządzenia na imprezę, event firmowy, uroczystość czy festyn. Określ termin, na który potrzebne jest wypożyczenie dmuchańców, a my dostarczymy go i złożymy dla Ciebie. Nasza przeszkolona obsługa zadba o właściwą i bezpieczną zabawę, natomiast wszystkie nasze dmuchańce na wynajem są odpowiednio zabezpieczone a ich stan techniczny jest na bieżąco sprawdzany. Dostarczamy aktywnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.