Tło strony

Wakacyjne imprezy plenerowe

dmuchany krokodyl

Wakacje to idealny czas na imprezy w plenerze. Słoneczna pogoda sprzyja zabawie, a ciepłe wieczory pozwalają na całodniowe szaleństwo na świeżym powietrzu. To też czas, w którym dzieci cieszą się wolnością z dala od szkoły, a dorośli planują urlopy, aby chociaż na chwilę wyrwać się od codzienności i móc odpocząć.

W plenerze, na łonie natury można zorganizować wiele wspaniałych i interesujących wydarzeń. Festyny rodzinne, pikniki czy imprezy sportowe są znakomitą okazją na dostarczenie okolicznym mieszkańcom oraz wakacyjnym turystom okazji do spotkań i miłego spędzenia czasu, dobrze się przy tym bawiąc.
I to właśnie firma Ale Ubawjest idealnym rozwiązaniem dla organizatorów chcących stworzyć wspaniałe wydarzenie, które wspominane będzie jeszcze długo po zakończeniu. Podczas imprez na świeżym powietrzu doskonale sprawdzają się dmuchańce które wbrew pozorom nie są tylko dla najmłodszych.

Dmyuchańce na imprezach plenerowych

wakacyjne imprezy plenerowe

rywalizacja w spodniach farmera

Atrakcje.
Wynajem, obsługa, transport.

Wakacyjne atrakcje

Nasza firma stworzona została, aby w czasie organizowanych przez Państwa wakacyjnych imprez, dostarczyć uczestnikom aktywnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń. W naszej ofercie znaleźć można atrakcje przygotowane na różne okoliczności.

Nie ma nic lepszego jak aktywna rozrywka na świeżym powietrzu. Odpowiednią dozę ruchu zapewnią Gigantyczne Piłkarzyki i Ścianka Wspinaczkową, które będą idealnym dopełnieniem imprezy sportowej. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie to sprawdzone atrakcje dla najmłodszych dzieci. Byk Rodeo oraz Sztuczna Krowa do Dojenia staną się hitem na farmerskiej imprezie tematycznej oraz świetnym polem do rywalizacji.
Chętnie doradzimy w doborze atrakcji i pomożemy w organizacji dodatkowych usług takich jak: catering, scena czy nagłośnienie.

Rywalizacja gigantyczne piłkarzyki
Atrakcje. Wynajem, obsługa, transport.
Dmuchana zjeżdżalnia do wynajęcia - "Tęczowy Las"

Wraz z atrakcjami otrzymują Państwo gwarancje bezpieczeństwa, transport i profesjonalna instalacje urządzeń oraz doświadczoną i zaufaną obsługę w czasie trwania całej imprezy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszą firmą. Razem zorganizujemy wspaniałą wakacyjną imprezę plenerową.