Tło strony

Organizacja imprez integracyjnych

organizacja imprez integracyjnych

Organizacja imprez integracyjnych jest coraz popularniejszym sposobem wśród wielu nowoczesnych firm na zacieśnienie więzów między swoimi pracownikami i budowania zaufania do przełożonych. Jednak impreza imprezie nierówna i nie każdy przedsiębiorca ma pomysł na to, jak takie wydarzenie miałoby w ogóle wyglądać.

Efekt? Sztywne przyjęcie w firmowej suterenie, podczas którego jedynym urozmaiceniem dla wymuszonych uprzejmości i niezręcznej ciszy panującej przy stole byłoby okazjonalne wyjście na papierosa. A taki scenariusz nie spodoba się ani pracownikom, ani szefostwu. Na szczęście mamy na taką sytuację skuteczną receptę. Zajmiemy się za Ciebie zorganizowaniem imprezy motywacyjnej, byś Ty mógł skupić się na dobrej zabawie.

Najpopularniejsze atrakcje na firmową integrację

wyścigowe klozety

Przede wszystkim proponujemy liczne zabawy integracyjne na imprezę firmową. Jak sprawić, by takie wydarzenie na długo pozostało w pamięci? To proste – dostarczyć aktywnej rozrywki wraz z dużą porcją zdrowej rywalizacji. Świetnym wyborem będą Wyścigowe Klozety, czyli wyścigi na zdecydowanie nietypowych bolidach. Jak najlepiej przełamać pierwsze lody w zespole? Pozwolić im usiąść za kierownicą klozetu, który może się rozpędzić do aż 18 km/h! Osoby, które udowodnią swoje umiejętności dosiadania tych toalet na kółkach, mają szansę zdobyć prawo jazdy na klozet.

 

 

byk rodeoZamiast wyścigów można zdecydować się na zawody w ujeżdżaniu byka rodeo – mechanicznej bestii, która ani myśli dać się okiełznać! Sprawdź, kto z Twojego zespołu okaże się najzdolniejszym kowbojem. Zasady są proste – każdy po kolei dosiada bestii i… stara się na niej utrzymać możliwie najdłużej. Nieuchronny upadek będzie jednak całkowicie bezpieczny, a śmiałek skończy bezpiecznie na dmuchanej poduszce. Chociaż kto wie, może to właśnie na Twojej imprezie integracyjnej znajdzie się ktoś, kto wreszcie udowodni wyższość człowieka nad zwierzęciem.

 

 

strzelnica laserowaDla osób wolących nieco spokojniejsze rozrywki strzałem w dziesiątkę okaże się strzelnica laserowa. Dzięki temu elektronicznemu symulatorowi każdy będzie mógł przetestować swoje celne oko i szybki refleks. Chwyćcie w dłonie karabin i sprawdźcie, czy macie zadatki na snajpera. Dzięki całej gamie możliwych programów możemy zorganizować na Twojej imprezie pracowniczej różnorakie konkursy i zabawy. Strzelnica laserowa to dobry wybór niezależnie od pogody – można ją rozłożyć zarówno pod dachem, jak i na zewnątrz.

 

 

 

Czy to już wszystkie nasze zabawy na eventy firmowe? Oczywiście, że nie! Wszystkie nasze atrakcje możecie przejrzeć na naszej stronie z ofertą. A jeżeli nie jesteście pewni, które z naszych atrakcji dobrać, to przygotowaliśmy również gotowe zestawy rozrywek, które sprawdziły się już na licznych imprezach pracowniczych: Ubaw na Czas, Sportowy Ubaw czy Ubaw Siłacza.

Kompleksowa organizacja firmowych imprez integracyjnych

Same rozrywki to jednak nie wszystko, dlatego przygotowaliśmy dla Was cały szereg usług dodatkowych, które doskonale uzupełnią naszą ofertę podstawową. Nasi konferansjerzy rozkręcą każdą imprezę firmową i zadbają o to, by nawet najwięksi milczkowie również świetnie się bawili. Konferansjer, czyli innymi słowy animator, sprawnie poprowadzi zabawę, łącząc jej pojedyncze atrakcje w płynną całość. Celne uwagi, zabawne anegdoty i dowcipy to typowe narzędzia pracy dobrego konferansjera.

Przygotowanie imprezy firmowej to również konieczność zadbania o żołądki gości. Wszak trudno dobrze się bawić przy coraz głośniej burczącym brzuchu! Zapewniamy usługi cateringowe na każdy event firmowy – od wyboru konkretnego menu, przez dowóz i obsługę. Do wyboru mamy dania tradycyjne i barowe, wyroby cukiernicze, desery, napoje i alkohole itp. Końcowa oferta zależy od potrzeb klienta i indywidualnych ustaleń.

W razie potrzeby zajmiemy się również transportem uczestników na miejsce imprezy. Nie zawsze dojazd we własnym zakresie jest wygodny, zwłaszcza gdy organizacja imprezy motywacyjnej przewiduje poczęstunek napojami alkoholowymi. Nie musisz przejmować się bezpieczeństwem swych zmęczonych licznymi rozrywkami pracowników, zajmiemy się tym za Ciebie.

Dlaczego warto zdecydować się na firmową imprezę motywacyjną

Organizacją imprez pracowniczych zajmujemy się w sposób kompleksowy i niezależnie od potrzeb każdy znajdzie w niej coś w sam raz dla siebie. Oprócz bogatego asortymentu atrakcji na zabawy firmowe wraz z doświadczoną obsługą i gwarancją bezpiecznej zabawy proponujemy również usługi profesjonalnego pogromcy nudy – konferansjera, do tego catering oraz transport.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz do kontaktu z nami. W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi profesjonalni konsultanci doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu organizacja imprezy firmowej będzie mogła zakończyć się wyłącznie sukcesem. Wspólnie przygotujmy wydarzenie, którego Twoi pracownicy długo nie zapomną.