Tło strony

Najlepsze atrakcje na imprezy

Spotkania integracyjne wciąż są jednym z najpopularniejszych sposobów budowania zgranego zespołu pracowniczego. Gdy planujesz wyjazd integracyjny, organizacja całej wyprawy pochłania masę czasu. Chcesz, by Twoi pracownicy świetnie się bawili i dobrze czuli w swoim towarzystwie? Powinieneś więc zadbać nie tylko o to, by mogli wspólnie spędzić czas, lecz także, by zabawa nauczyła ich współpracy i zapewniła odpowiednią dawkę zdrowej rywalizacji. Dzięki takim rozrywkom będą w stanie zacieśnić więzy i lepiej się poznać. Jakie atrakcje na imprezy firmowe będą najlepsze?

Toaletowe wyścigi

Zdecydowanie oryginalnym i nieszablonowym podejściem do wyścigów mogą poszczycić się twórcy jeżdżących toalet. Być może brzmi to dziwnie, ale wyścigowe klozety z pewnością będą największą atrakcją na każdej imprezie. Jak to działa? Cały wyścig odbywa się wewnątrz specjalnie przygotowanego w tym celu toru. Jego powierzchnia jest wyrównana, dzięki czemu małe kółka klozetów pozwalają zachować pojazdom równowagę. Jest też sędzia klozetowy, który z największą starannością mierzy i zapisuje wyniki uczestników tego unikalnego wyścigu. Napędzane elektrycznie toalety na kółkach osiągają prędkość 18km/h i dostarczają mnóstwo niezapomnianej zabawy. Dodatkowa atrakcja to nagroda dla zwycięzcy w postaci prawa jazdy na klozet.

Wyścigowe Klozety
Tor do ścigania na Wyścigowych Klozetach

Rowerowe szaleństwo

Nie ulega wątpliwości, że ruch to zdrowie. Rowery są zaś jedną z najczęściej wybieranych form aktywności fizycznej. Czy jednak mogą stanowić atrakcyjną rozrywkę na imprezach integracyjnych? Okazuje się, że tak. Dla miłośników wysokości doskonałą zabawą będą latające rowery. Dzięki sile własnych nóg można wznieść się nad ziemię na wysokość 7 metrów! Konstrukcja latających rowerów pozwala na powtarzanie tej rozrywki w kółko. To zupełnie tak, jak podczas pokonywania pętli na rollercoasterze.

Co można zaproponować tym, którzy boja się wysokości? Świetnym pomysłem będą szalone rowery. Wyglądają jak typowe jednoślady, jednak jest w nich coś nietypowego – ich koła są krzywe. Zadaniem uczestników wyścigu na szalonych rowerach jest pokonanie wyznaczonej trasy w jak najkrótszym czasie. Brzmi jak prawdziwe wyzwanie? I tak właśnie jest!

Latające Rowery
Rywalizacja Latające Rowery
Ale Ubaw Latające Rowery

Farmerski ubaw

Zabawy integracyjne dla pracowników są doskonałym sposobem na przetestowanie pomysłowości. Wcale nie musisz ograniczać się do uniwersalnych zabaw. Również tematyczne wyjazdy integracyjne dostarczą pracownikom niezapomnianych wrażeń. Dużą popularnością cieszą się motywy wiejskie i farmerskie zabawy. Przykładowo, krowa do dojenia będzie niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju rozrywką, która zapewni pracownikom wiele śmiechu. Z kolei byk rodeo, wynajem którego nie stanowi żadnego problemu, będzie doskonałym sprawdzianem wytrzymałości. Mechaniczny symulator to atrakcja rodem z Dzikiego Zachodu, a różne poziomy trudności pozwalają dostosować prędkość poruszania się byka do umiejętności zawodnika. Takie urządzenia sprawią, że impreza w wiejskim stylu nabierze charakteru.

byk rodeo wynajem

Dmuchana zabawa

Ciekawą formą rozrywki są też dmuchańce, wynajem których będzie nie lada atrakcją. Jeśli chodzi o takie jak kula sferyczna czy ścianka wspinaczkowa, wynajem obejmuje transport oraz obsługę, która zapewni bezpieczeństwo uczestnikom zabawy. Na dmuchanych ściankach wspinaczkowych rywalizować mogą dwie osoby, a zwycięstwo należy do tej, która pierwsza dotrze na szczyt. Z kolei sferyczna kula to podnosząca adrenalinę atrakcja przeznaczona dla jednej osoby spacerującej wewnątrz kuli niczym chomik. Mocne wrażenia i dobra zabawa gwarantowane!

Kula Sferyczna Zorbing
Wynajem nadmuchiwanej Kuli Sferycznej

Dmuchana ściana wspinaczkowa na wynajem
Dmuchaniec Ściana do wspinania

Wspólne wyjazdy firmowe mają na celu zintegrowanie pracowników i poprawę atmosfery w pracy. Zgrany zespół, który wie, jak wspólnie pracować, zna swoje mocne i słabe strony jest gwarantem sukcesu każdej firmy. Organizując wyjazdy integracyjne warto więc zadbać o takie atrakcje, które wzmocnią więzi między ludźmi.