Tło strony

Dzień Dziecka

1 czerwca - Dzień Dziecka

1 czerwca to specjalna data dla każdego malucha. W tym dniu obchodzone jest bowiem ich święto, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka. W Polsce tradycja ta ma już ponad 60 lat a za pomysłodawcę i inicjatora uznaje się „The International Union for Protection of Childhood”, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata. Jednak nie w każdym kraju obchody Dnia Dziecka wyznaczone są na 1 czerwca, i tak np.  we Francji jest to 6 stycznia, w Japonii natomiast 3 marca świętują dziewczynki a 5 maja chłopcy.

Niezależnie jednak od daty to idealny dzień na zorganizowanie dla swojej pociechy czegoś nadzwyczajnego i niepowtarzalnego, czegoś co sprawi radość każdemu dziecku i zostanie w pamięci na dłużej.

Nasza firma i oferowane przez nas atrakcje są idealnym rozwiązaniem na zapewnienie aktywnej rozrywki i niezapomnianych wrażeń w tym wyjątkowym dniu. Każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.  

1 czerwca - Dzień Dziecka

Nasze atrakcje

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie przypadną do gustu najmłodszym milusińskim, ci troszkę starsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na ściance wspinaczkowej czy w bramce celnościowej. Nasza oferta jest bogata i skierowana do wszystkich pragnących odrobiny zabawy i rozrywki.

Dmuchana zjeżdżalnia do wynajęcia - "Tęczowy Las"
Nadmuchiwana ścianka wspinaczkowa - Katowice, Polska, wynajem, obsługa, transport
Bramka celnościowa do kopania piłką

My ze swojej strony prócz świetnej zabawy gwarantujemy bezpieczeństwo, transport i profesjonalną instalacje urządzeń oraz doświadczoną i kompetentną obsługę w czasie trwania całej imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu, chętnie doradzimy w doborze atrakcji i zorganizujemy razem wyjątkową impreze dla każdego.