Tło strony

Atrakcje na piknik rodzinny

Atrakcje na piknik rodzinny

Żyjąc we współczesnym świecie, wielu z nas jest niesamowicie zabieganych, pochłoniętych pracą i zarabianiem pieniędzy. W tym wyścigu często zaniedbujemy osoby dla nas najważniejsze. Jak w natłoku obowiązków i spraw codziennych znaleźć więcej czasu dla rodziny?

Coraz bardziej popularne, wśród mieszkańców miast i wsi, stają się festyny i pikniki rodzinne. Organizowane przez wiele instytucji dają pretekst, by zacieśnić rodzinne relacje, integrują i dają możliwość aktywnego wypoczynku (co warto podkreślić w dobie wszechobecnego trendu na „fit” życie). Co sprawia, że wydarzenia te są tak popularne? Przede wszystkim wszelkiej maści atrakcje na piknik rodzinny.

Szeroki wachlarz rozrywek na festyn rodzinny do wyboru

Feeria dostępnych na wyciągnięcie ręki na każdym pikniku rodzinnym rozrywek jest niesamowicie bogata, oczopląs jest niemalże gwarantowany i wpisany w dobrą zabawę. Najmłodsi uczestnicy pikników niewątpliwie najczęściej postawią na bardzo popularne, przybierające coraz to nowsze formy, tzw. „dmuchańce” – niesamowicie kolorowe i zachęcające do zabawy różnego typu zamki i domki do skakania oraz bardziej nowatorskie formy – urodzinowy tort w rozmiarze XXL, do wnętrza którego można wejść i szaleć, ile starczy sił, czy też chatka z piernika oraz wysokie zjeżdżalnie (przypominające cały plac zabaw w jednym). Sprężyste tory przeszkód, na przykład w postaci wielkiego krokodyla zarezerwowane są wyłącznie dla tych najodważniejszych, bowiem, aby „przejść” cały tor, należy na samym początku… dać się połknąć wielkiemu gadowi, ale za to w jego wnętrzu znajdziemy wiele atrakcji, np. suchy basen z piłkami oraz inne wyzwania, którym należy stawić czoła i nie zapomnieć się przy tym świetnie bawić.

Domek do skakania

dmuchaniec do skakania

Dmuchany tor przeszkód

dmuchane atrakcje na piknik rodzinny

Pomysł na gry na festyn lub piknik rodzinny

Szukasz pomysłu na ciekawą grę na festyn rodzinny? Wybór jest wielki, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. Nic tak nie rozrusza tłumu jak zmierzenie swoich sił w starciu z rodziną i przyjaciółmi. Konkurencji jest wiele i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Mamy tutaj fanów piłki nożnej? Koniecznie przetestujcie gigantyczne piłkarzyki dmuchane, w których zamiast plastikowych figurek graczami są ludzie. Zbierzcie grupę 6 ochotników i rzućcie drugiej drużynie wyzwanie – niech wygrają najlepsi!

Wszyscy dobrze wiemy, jak ważna jest praca zespołowa. Ale czy możemy szczerze powiedzieć, że nie mamy z nią problemu? Na szczęście można to łatwo przetestować – wystarczy przebiec się w gaciach farmera. Wskocz wraz z dwójką innych osób w jedną parę spodni (na szczęście wystarczająco szerokich) i ścigajcie się z innymi uczestnikami zabawy. Nie liczą się tutaj osobiste umiejętności, ale właśnie współpraca!

No i na koniec nie zapominajmy o mechanicznym byku rodeo, którego dosiąść jest łatwo, ale okiełznać nie udało się jeszcze nikomu! Kto wie, może któremuś z Was ta sztuka się uda?

Gigantyczne piłkarzyki

Rywalizacja gigantyczne piłkarzyki

Bieg w gaciach farmera

Atrakcje.
Wynajem, obsługa, transport.

Byk Rodeo

Byk rodeo

POPULARNE ATRAKCJE NA PIKNIK RODZINNY

Popularną (dla dużych i małych) zabawą na każdym pikniku rodzinnym są wielkie kule sferyczne. Dają one niesamowitą możliwość oglądania świata z każdej perspektywy – czy to będąc toczonym po płaskiej powierzchni, z pagórka, a nawet krocząc po tafli wody.

Dla małych gladiatorów znajdzie się dmuchane colloseum, w którym można zmierzyć się z przeciwnikiem walcząc na wielkie gąbkowe (więc bezpieczne) włócznie, a amatorzy sportu mogą poskakać na bokserskim ringu i przy pomocy wielkich bokserskich rękawic toczyć niezapominane pojedynki.

Dla rodzin spragnionych emocji i rodzinnej rywalizacji dobrym wyborem może okazać się np. dmuchana ścianka wspinaczkowa, pomieści ona dwie osoby, które mogą się ze sobą ścigać, a mają na to aż ośmiometrową ścianę (sięgającą niemalże samego nieba!).

Kula sferyczna

Atrakcje.
Wynajem, obsługa, transport.

Dmuchane Colloseum

Wynajmowanie dmuchańców - Dmuchane Colloseum

Ścianka wspinaczkowa

Nadmuchiwana ścianka wspinaczkowa - Katowice, Polska, wynajem, obsługa, transport

Warto wykorzystać każdą chwilę, by spędzić czas ze swoimi bliskimi, warto zamienić telewizor na równie kolorowy i bogaty w ofertę atrakcji i rozrywek piknik rodzinny, warto się przekonać, że taki czas będzie najlepszą rodzinną lokatą. Oderwij się na moment od natłoku codziennych obowiązków i pozwól sobie na odrobinę frajdy u boku najbliższych.